CFR50J510R TE CONNECTIVITY
  • More about CFR50J510R TE CONNECTIVITY
    CFR50J510R TE CONNECTIVITY
    CFR50J510R is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFR50J510R is described as RES 510 OHM 1/2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"