CFR50J4M7 TE CONNECTIVITY
  • More about CFR50J4M7 TE CONNECTIVITY
    CFR50J4M7 TE CONNECTIVITY
    CFR50J4M7 is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFR50J4M7 is described as RES 4.70M OHM 1/2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM