CFR50J2M7 TE CONNECTIVITY
  • More about CFR50J2M7 TE CONNECTIVITY
    CFR50J2M7 TE CONNECTIVITY
    CFR50J2M7 is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFR50J2M7 is described as RES 2.7M OHM 1/2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"