CFR50J2K4 TE CONNECTIVITY
  • More about CFR50J2K4 TE CONNECTIVITY
    CFR50J2K4 TE CONNECTIVITY
    CFR50J2K4 is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFR50J2K4 is described as RES 2.40K OHM 1/2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phihong Usa
  • Description
    ADAPTER AUTOMOBILE 5W 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Volgen America - Kaga Elect
  • Description
    BATTERY CHARGER 6VDC 1.2A
    View
    Molex
    USB BATTERY CHARGER W/ BACKLIGHT
    Memory Protection Devices
    PLUG 12V AUTO USB OUTLET
    Dfrobot
    BATTERY CHRGR LITHIUM 3.7V 0.50A
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 48V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 12V
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 1.5 AMP
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 6VDC @ 2A
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 12VDC @ 600MA
    Energizer
    BATT CHARGER AA/AAA/9V/C/D
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA