CFR50J27R TE CONNECTIVITY
  • More about CFR50J27R TE CONNECTIVITY
    CFR50J27R TE CONNECTIVITY
    CFR50J27R is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFR50J27R is described as RES 27.0 OHM 1/2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE