CFR50J27K TE CONNECTIVITY
  • More about CFR50J27K TE CONNECTIVITY
    CFR50J27K TE CONNECTIVITY
    CFR50J27K is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFR50J27K is described as RES 27.0K OHM 1/2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE