CFR50J22R TE CONNECTIVITY
  • More about CFR50J22R TE CONNECTIVITY
    CFR50J22R TE CONNECTIVITY
    CFR50J22R is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFR50J22R is described as RES 22.0 OHM 1/2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS