CFR50J22K TE CONNECTIVITY
  • More about CFR50J22K TE CONNECTIVITY
    CFR50J22K TE CONNECTIVITY
    CFR50J22K is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFR50J22K is described as RES 22.0K OHM 1/2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    View
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM