CFR50J20K TE CONNECTIVITY
  • More about CFR50J20K TE CONNECTIVITY
    CFR50J20K TE CONNECTIVITY
    CFR50J20K is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFR50J20K is described as RES 20.0K OHM 1/2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM