CFR50J1K2 TE CONNECTIVITY
  • More about CFR50J1K2 TE CONNECTIVITY
    CFR50J1K2 TE CONNECTIVITY
    CFR50J1K2 is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFR50J1K2 is described as RES 1.2K OHM 1/2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM