CFR50J180K TE CONNECTIVITY
  • More about CFR50J180K TE CONNECTIVITY
    CFR50J180K TE CONNECTIVITY
    CFR50J180K is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFR50J180K is described as RES 180K OHM 1/2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"