CFR50J120R TE CONNECTIVITY
  • More about CFR50J120R TE CONNECTIVITY
    CFR50J120R TE CONNECTIVITY
    CFR50J120R is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFR50J120R is described as RES 120 OHM 1/2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM