CFR50J10M TE CONNECTIVITY
  • More about CFR50J10M TE CONNECTIVITY
    CFR50J10M TE CONNECTIVITY
    CFR50J10M is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFR50J10M is described as RES 10.0M OHM 1/2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK