CFR25J68R TE CONNECTIVITY
  • More about CFR25J68R TE CONNECTIVITY
    CFR25J68R TE CONNECTIVITY
    CFR25J68R is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFR25J68R is described as RES 68.0 OHM 1/3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by TE CONNECTIVITY
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE