CFR25J5K6 TE CONNECTIVITY
  • More about CFR25J5K6 TE CONNECTIVITY
    CFR25J5K6 TE CONNECTIVITY
    CFR25J5K6 is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFR25J5K6 is described as RES 5.60K OHM 1/3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"