CFR25J3K3 TE CONNECTIVITY
  • More about CFR25J3K3 TE CONNECTIVITY
    CFR25J3K3 TE CONNECTIVITY
    CFR25J3K3 is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFR25J3K3 is described as RES 3.30K OHM 1/3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY CLIP
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    View
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM