CFR25J2K4 TE CONNECTIVITY
  • More about CFR25J2K4 TE CONNECTIVITY
    CFR25J2K4 TE CONNECTIVITY
    CFR25J2K4 is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFR25J2K4 is described as RES 2.40K OHM 1/3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE