CFR25J27R TE CONNECTIVITY
  • More about CFR25J27R TE CONNECTIVITY
    CFR25J27R TE CONNECTIVITY
    CFR25J27R is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFR25J27R is described as RES 27.0 OHM 1/3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM