CFR25J1M5 TE CONNECTIVITY
  • More about CFR25J1M5 TE CONNECTIVITY
    CFR25J1M5 TE CONNECTIVITY
    CFR25J1M5 is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFR25J1M5 is described as RES 1.50M OHM 1/3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by TE CONNECTIVITY
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM