CFR25J12K TE CONNECTIVITY
  • More about CFR25J12K TE CONNECTIVITY
    CFR25J12K TE CONNECTIVITY
    CFR25J12K is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFR25J12K is described as RES 12.0K OHM 1/3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE