CFR200J47R TE CONNECTIVITY
  • More about CFR200J47R TE CONNECTIVITY
    CFR200J47R TE CONNECTIVITY
    CFR200J47R is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFR200J47R is described as RES 47.0 OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"