CFR200J470R TE CONNECTIVITY
  • More about CFR200J470R TE CONNECTIVITY
    CFR200J470R TE CONNECTIVITY
    CFR200J470R is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFR200J470R is described as RES 470 OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    Vector
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"