CFR200J390R TE CONNECTIVITY
  • More about CFR200J390R TE CONNECTIVITY
    CFR200J390R TE CONNECTIVITY
    CFR200J390R is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFR200J390R is described as RES 390 OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    View
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"