CFR200J2K7 TE CONNECTIVITY
  • More about CFR200J2K7 TE CONNECTIVITY
    CFR200J2K7 TE CONNECTIVITY
    CFR200J2K7 is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFR200J2K7 is described as RES 2.70K OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM