CFR200J15R TE CONNECTIVITY
  • More about CFR200J15R TE CONNECTIVITY
    CFR200J15R TE CONNECTIVITY
    CFR200J15R is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFR200J15R is described as RES 15.0 OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"