CFR200J150R TE CONNECTIVITY
  • More about CFR200J150R TE CONNECTIVITY
    CFR200J150R TE CONNECTIVITY
    CFR200J150R is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFR200J150R is described as RES 150 OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    View
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    Harwin
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    Memory Protection Devices
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM