CFR200J150K TE CONNECTIVITY
  • More about CFR200J150K TE CONNECTIVITY
    CFR200J150K TE CONNECTIVITY
    CFR200J150K is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFR200J150K is described as RES 150K OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE