CFR200J120R TE CONNECTIVITY
  • More about CFR200J120R TE CONNECTIVITY
    CFR200J120R TE CONNECTIVITY
    CFR200J120R is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFR200J120R is described as RES 120 OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM