CFR16J390K TE CONNECTIVITY
  • More about CFR16J390K TE CONNECTIVITY
    CFR16J390K TE CONNECTIVITY
    CFR16J390K is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFR16J390K is described as RES 390K OHM 1/4W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS