CFR100J6K8 TE CONNECTIVITY
  • More about CFR100J6K8 TE CONNECTIVITY
    CFR100J6K8 TE CONNECTIVITY
    CFR100J6K8 is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFR100J6K8 is described as RES 6.80K OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"