CFR100J470K TE CONNECTIVITY
  • More about CFR100J470K TE CONNECTIVITY
    CFR100J470K TE CONNECTIVITY
    CFR100J470K is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFR100J470K is described as RES 470K OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    View
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    Schroff
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"