CFR100J22R TE CONNECTIVITY
  • More about CFR100J22R TE CONNECTIVITY
    CFR100J22R TE CONNECTIVITY
    CFR100J22R is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFR100J22R is described as RES 22.0 OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"