CFR100J1K5 TE CONNECTIVITY
  • More about CFR100J1K5 TE CONNECTIVITY
    CFR100J1K5 TE CONNECTIVITY
    CFR100J1K5 is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFR100J1K5 is described as RES 1.50K OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE