CFR100J1K2 TE CONNECTIVITY
  • More about CFR100J1K2 TE CONNECTIVITY
    CFR100J1K2 TE CONNECTIVITY
    CFR100J1K2 is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFR100J1K2 is described as RES 1.20K OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE