CFR100J10R TE CONNECTIVITY
  • More about CFR100J10R TE CONNECTIVITY
    CFR100J10R TE CONNECTIVITY
    CFR100J10R is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFR100J10R is described as RES 10.0 OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U 175MM SIDE PLATE
    View
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK