CFR100G390R TE CONNECTIVITY
  • More about CFR100G390R TE CONNECTIVITY
    CFR100G390R TE CONNECTIVITY
    CFR100G390R is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFR100G390R is described as RES 390 OHM 1W 2% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE