CBT50J33R TE CONNECTIVITY
  • More about CBT50J33R TE CONNECTIVITY
    CBT50J33R TE CONNECTIVITY
    CBT50J33R is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. CBT50J33R is described as RES 33.0 OHM 1/2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM