CBT25J4K7 TE CONNECTIVITY
  • More about CBT25J4K7 TE CONNECTIVITY
    CBT25J4K7 TE CONNECTIVITY
    CBT25J4K7 is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. CBT25J4K7 is described as RES 4.70K OHM 1/4W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by TE CONNECTIVITY
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS