C144R7JL TE CONNECTIVITY
  • More about C144R7JL TE CONNECTIVITY
    C144R7JL TE CONNECTIVITY
    C144R7JL is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. C144R7JL is described as RES 4.7 OHM 14W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"