BDS2A60028KJ TE CONNECTIVITY
  • More about BDS2A60028KJ TE CONNECTIVITY
    BDS2A60028KJ TE CONNECTIVITY
    BDS2A60028KJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. BDS2A60028KJ is described as RES CHAS MNT 28K OHM 5% 600W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE