36502CR12JTDG TE CONNECTIVITY
  • More about 36502CR12JTDG TE CONNECTIVITY
    36502CR12JTDG TE CONNECTIVITY
    36502CR12JTDG is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Fixed Inductors category. 36502CR12JTDG is described as FIXED IND 120NH 650MA 630 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TE CONNECTIVITY
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE