36502C6R8JTDG TE CONNECTIVITY
  • More about 36502C6R8JTDG TE CONNECTIVITY
    36502C6R8JTDG TE CONNECTIVITY
    36502C6R8JTDG is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Fixed Inductors category. 36502C6R8JTDG is described as FIXED IND 6.8UH 200MA 4.9 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.