36502C4R7JTDG TE CONNECTIVITY
  • More about 36502C4R7JTDG TE CONNECTIVITY
    36502C4R7JTDG TE CONNECTIVITY
    36502C4R7JTDG is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Fixed Inductors category. 36502C4R7JTDG is described as FIXED IND 4.7UH 260MA 4 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TE CONNECTIVITY
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE