36502C2R7JTDG TE CONNECTIVITY
  • More about 36502C2R7JTDG TE CONNECTIVITY
    36502C2R7JTDG TE CONNECTIVITY
    36502C2R7JTDG is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Fixed Inductors category. 36502C2R7JTDG is described as FIXED IND 2.7UH 290MA 3.2 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.