36502C18NJTDG TE CONNECTIVITY
  • More about 36502C18NJTDG TE CONNECTIVITY
    36502C18NJTDG TE CONNECTIVITY
    36502C18NJTDG is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Fixed Inductors category. 36502C18NJTDG is described as FIXED IND 18NH 1A 120 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.