36502C153JTDG TE CONNECTIVITY
  • More about 36502C153JTDG TE CONNECTIVITY
    36502C153JTDG TE CONNECTIVITY
    36502C153JTDG is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Fixed Inductors category. 36502C153JTDG is described as FIXED IND 15UH 120MA 11.5 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.