36502C123JTDG TE CONNECTIVITY
  • More about 36502C123JTDG TE CONNECTIVITY
    36502C123JTDG TE CONNECTIVITY
    36502C123JTDG is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Fixed Inductors category. 36502C123JTDG is described as FIXED IND 12UH 130MA 10.5 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.