36502A82NGTDG TE CONNECTIVITY
  • More about 36502A82NGTDG TE CONNECTIVITY
    36502A82NGTDG TE CONNECTIVITY
    36502A82NGTDG is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Fixed Inductors category. 36502A82NGTDG is described as FIXED IND 82NH 400MA 420 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM