36502A47NKTE TE CONNECTIVITY
  • More about 36502A47NKTE TE CONNECTIVITY
    36502A47NKTE TE CONNECTIVITY
    36502A47NKTE is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Fixed Inductors category. 36502A47NKTE is described as FIXED IND 47NH 500MA 310 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    View
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    Schroff
    PCB METAL BRACKET
    Wakefield-vette
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS