36502A39NJTDG TE CONNECTIVITY
  • More about 36502A39NJTDG TE CONNECTIVITY
    36502A39NJTDG TE CONNECTIVITY
    36502A39NJTDG is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Fixed Inductors category. 36502A39NJTDG is described as FIXED IND 39NH 500MA 290 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Harwin
  • Description
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    View
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM